MENU

Подібні статті

Олег Приходько виступив у суді з останнім словомСьогодні – День спротиву окупації КримуУкраїна передала до МКС інформаційне повідомлення щодо злочинів проти журналістів у КримуІ знову – ЖуковФальшива альтернатива. Заява Міжнародного МеморіалуУкраїна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФСьогодні – шоста річниця теракту в Харкові Білорусь: Правозахисники заявили про нечувані знущання влади з жінокТри гуртожитки замість модульного містечкаСправа Юрія Дмитрієва: суд знову виконав політичне замовленняЖити чи виживати? Або про завтрашній день, подушку фінансової безпеки і «смітник» у супермаркетіАмпутація пенітенціарної медициниКрим: Обшуки в домах мусульман і нові затриманняРФ: Вирок Юрію Дмитрієву касаційний суд залишив без змінУ Білорусі почалася нова атака на журналістів і правозахисниківДва в’язні померли за ґратами попри рішення суду про звільненняБілорусь: Протягом доби затримано 106 людей12 років – за «шпигунство на користь України»У Пирятині побили журналіста Цькування за веселкову маску і відмову від участі в богослужінні

«Наша Україна» публічно обговорює проект розвитку України

01.02.2006 | maidan.org.ua

Обговорення стратегії є відкритим для громадськості на електронній сторінці http://strategyforukraine.org

«Наша Україна» продовжує публічне обговорення проекту програми «Стратегія розвитку України». Залучаються місцеві фахівці різного профілю діяльності.

З 9 грудня 2005 до кінця лютого 2006 року по всій Україні триває обговорення та опрацювання основних тематичних блоків проекту Стратегії, зокрема: сучасна економічна та соціальна система, аграрна політика, охорона здоров’я, освіта і наука, місцевий та регіональний розвиток, судова реформа, молодіжна політика, національна безпека та оборона.

У березні буде презентовано зведений документ – Програму «Стратегія розвитку України».

Матеріали і результати роботи тематичних робочих груп та їхні дослідження будуть використані в законопроектній діяльності членами парламентської фракції «Наша Україна.

Обговорення стратегії є відкритим для громадськості на електронній сторінці http://strategyforukraine.org

У рамках Всеукраїнського програмного туру-обговорення 31 січня у Полтаві відбувся семінар «Аграрна політика: необхідність змін» за участю керівника селянського проекту Василя МАГАСА, а також експертів з питань села, науковців та представників місцевих органів влади та агробізнесу.

Під час роботи круглого столу зачіпалися також проблеми реформування аграрних відносин, форм державної підтримки сільського господарства, проблем функціонування окремих галузей та формування окремих ринків сільськогосподарської продукції, проектів нормативних актів, спрямованих на реалізацію аграрної політики «Нашої України».

31-01-2006

Прес-служба Полтавського обласного штабу блоку «Наша Україна»
 Поділитися