пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200622
04.08.2006
джерело:
Інститут масової інформації

В Запорожжі напали на журналіста

   

3 серпня близько 4 години ранку в запорізькому нічному клубі «Революція» відбувся інцидент із нападом на журналіста газети «Зеркало Запорожья», що закінчився стріляниною.

Директор нічного клуба Олег Скрипак разом з охоронцем клуба, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, напав на відвідувача – фотокореспондента щотижневика «Зеркало Запорожья» Олександра Рибаса і почав його бити. Директор клубу мотивував свої дії тим, що «потерпілий сфотографував трьох дівчат з числа відвідувачок».

За словами пана Рибаса, один із нападників – охоронець – схопив його ззаду за руки, а директор наніс кілька ударів кулаком в обличчя. Фотокореспондентові вдалося вирватися і витягти з кишені балончик з перцевим газом «Шок», який він розпорошив у приміщенні. Вибігши разом з нападником на вулицю, Олександр Рибас піддався повторному нападові. Намагаючись утекти, співробітник газети побачив за собою погоню в особі директора клуба і застосував газовий пістолет, після чого викликав міліцію.

Наряд міліції, що приїхав на місце пригоди, доставив потерпілого, двох нападників і трьох свідків у Ленінський райвідділ міліції Запоріжжя, де свідчення всіх присутніх при інциденті осіб були запротокольовані. Директор клубу, що напав на журналіста, пан Скрипак, був госпіталізований. У лікарні йому був поставлений діагноз «хімічні опіки першого ступеня». У потерпілого журналіста зафіксовані гематоми на обличчі й в області шиї.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори