пошук  
версія для друку
14.08.2007
джерело: www.telekritika.kiev.ua

Медіа-профспілка вимагає ретельного розслідування побиття Артема Скоропадського

   

Київська незалежна Медіа-профспілка вимагає ретельного розслідування побиття журналіста «КоммерсантЪ-Украина» Артема Скоропадського, яке сталося вчора, в під’їзді його будинку. О 22.30, 13 серпня 2007 року, коли Артем повертався додому, на нього напали двоє невідомих, завдавши ударів по обличчю.

Симптоматичним є те, що журналіста побили в день публікації в газеті «КоммерсантЪ-Украина» його критичної статті щодо різких заяв Київського міського голови Леоніда Черновецького на адресу підприємців, що торгують на Майдані незалежності.

Як повідомив Артем Медіа-профспілці, у день оприлюднення матеріалу до редакції «КоммерсантЪ-Украина» телефонували представники Київської міської державної адміністрації з погрозами подати на автора до суду та вимагали спростувати факти, наведені у статті. Цей тиск з боку чиновників столичної адміністрації дає підстави Артему Скоропадському пов’язати напад на нього з журналістською діяльністю.

Комітет Медіа-профспілки в Києві наголошує, що ні Артем Скоропадський, ні Медіа-профспілка не звинувачують Леоніда Черновецького у нападах на журналістів. Утім ми хочемо підкреслити, що останнім часом суттєво побільшало звернень журналістів щодо зневажливого ставлення до себе з боку київської міської влади.

Комітет Медіа-профспілки у Києві вимагає від Леоніда Черновецького і його підлеглих надалі утриматися від різких заяв і дій щодо журналістів. Водночас ми просимо Оболонський районний відділ міліції ретельно розслідувати цю справу і вимагаємо від керівництва МВС України проконтролювати хід розслідування.

Артем Скоропадський працює в «КоммерсантЪ-Украина» з вересня 2005 року. Він є громадянином Російської Федерації.

Протягом 2006-2007 років Медіа-профспілка неодноразово фіксувала конфлікти між Київським міським головою Леонідом Черновецьким та співробітниками засобів масової інформації. За «заслуги» перед журналістським середовищем пан Черновецький переміг у антирейтингу Медіа-профспілки та Інституту масової інформації, ставши головним  «ворогом преси» 2006 року.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль