пошук  
версія для друку
29.10.2010
джерело: www.helsinki.org.ua

МВС встановило, що на звіт херсонського мера не могли потрапити всі зацікавлені громадяни

   

Міністерство внутрішніх справ України здійснило перевірку і встановило, що в Херсоні потрапити на звіт міського голови Сальдо не могли потрапити всі зацікавлені громадяни.

Зокрема, МВС України повідомило УГСПЛ про те, що вхід до театру, де проходив захід, здійснювався за запрошенням. Перепускний режим забезпечували працівники виконавчого комітету Херсонської міської ради.

Нагадаємо, що 14 вересня 2010 року, в Херсонському драмтеатрі проходив звіт міського голови Володимира Сальдо, який втретє збирається балотуватися на цю посаду від Партії Регіонів. Оголошення про звіт не було ні в ЗМІ, ні на сайті міськради. Ходили чутки, що деяким обраним роздають запрошення. Лідери громадських організацій запрошень не отримали.

За намагання зробити звіт міського голови доступним для громадян журналіст та правозахисник, активіст УГСПЛ був побитий.

Наразі за цим фактом порушена кримінальна справа, проте прокуратура відмовляється порушувати справу по ст. 171 Кримінального Кодексу України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори