пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
19.11.2015 | Наталія Охотнікова
Права шукачів притулку

Представник ХПГ взяв участь у Моніторинговому візиті "Вивчення стану дотримання прав ВПО органами влади у Харківській області"

   

16 – 18 листопада 2015 року юрист Харківської правозахисної групи Наталія Охотнікова взяла участь у проведенні моніторингового візиту до Харківської області “Вивчення стану дотримання прав ВПО органами влади у Харківській областіˮ. У склад моніторингової групи увійшли представники Відділу з питань дотримання прав ВПО Секретаріату Уповноваженого з прав людини, Харківської правозахисної групи та Громадської організації «Право на захист».

Протягом трьох днів моніторингова група здійснила візити до Харківської обласної державної адміністрації, органів Соціального захисту населення та Пенсійного фонду України, зокрема Київського та Московського районів м. Харкова, Чугуївського, Ізюмського та Лозівського районів Харківської області для ознайомлення з роботою місцевих органів у сфері забезпечення прав ВПО.

Найбільш цікавими виявилися моніторингові візити до місць компактного поселення ВПО на території Харківської області, зокрема, у Територіальному соціальному центрі обслуговування Московського району м. Харкова, Комунальному Закладі Охорони здоров’я “Обласний спеціалізований будинок дитини “Зелений Гай” у селищі Високий Харківського району, Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради, Червонооскільського психоневрологічного інтернату Ізюмського району, приміщень військової частини у м. Лозова. Представники моніторингової групи провели опитування як працівників служб та установ, що опікуються внутрішньо переміщеними особами, так і інтерв’ю самих ВПО, виявили основні проблемні моменти реалізації прав ВПО у Харківській області, зробили певні узагальнення та сформулювали пропозиції.

Сподіваємось, така співпраця з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини та нашими колегами з ГО «Право на захист» буде продовжена і у подальшому.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль