MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У трьох словах про російську ненависть‘Я трішки забула... слова’: діти з Маріуполя й московське концертобєсієНацрада = Роскомнадзор? Чи загрожує свободі слова закон ‘Про медіа’?Війна і свобода совісті: чи можна відмовитися від служби у ЗСУ через релігійні переконання? Говоримо із дослідником релігії і права Дмитром Вовком та директором ХПГ Євгеном ЗахаровимСила слова: в’язня з четвертою стадією раку вивезли до лікарніСлова і дії – дайджест російських протестівСвобода пересування військовозобов’язаних – старий закон, новий галас і похибки комунікаціїУкраїнських полонених тримають в російських СІЗО та колоніях, але адвокатам до них не дістатися – Радіо СвободаВерховна Рада: Заява про цінність свободи слова«Свобода – це процес, під час якого ви розвиваєте звичку бути недоступним для рабства»Свобода слова є фундаментальною цінністю, яку Україна відстоює у війні з РФ — українські правозахисники та правозахисні організації‘Непропорційне обмеження свободи слова’: Звернення правозахисників щодо рішення про об'єднання загальнонаціональних телеканалівДо публікації каталогу пам’ятних конвертів «Чехословацький цикл»Білорусь: Радіо Свобода визнана «екстремістським формуванням»Серпнева драма повсталої Чехословаччини 1968 року – на пам'ятних конвертах«Свобода – Рівність – Братерство»: українська журналістка отримала французьку премію з прав людиниМісцеве самоврядування: реальність «на словах» і «насправді»«Кати Слов’янська» – розслідування Радіо Свобода‘Вибачте за нього’: казахський художник вибачився за слова президента про КримСвобода слова: знов по граблях біжимо?

В Москве прошел митинг протеста против цензуры СМИ

17.04.2006    джерело: www.dw-world.de

Около 4 тысяч человек приняли участие в митинге против цензуры СМИ и за свободу слова, состоявшемся в воскресенье в российской столице. Собравшиеся на площади держали российские флаги и транспаранты с лозунгами, среди которых были такие: "Сегодня цензура – завтра диктатура", "Первый канал, хватит врать", "Отберите телевизионный пульт у Путина". В акции принимали участие журналисты, уволенные из СМИ – Сергей Доренко, Евгений Киселев, Ольга Романова, Виктор Шендерович и другие. По сообщениям российских информационных агентств, к митингующим охотно присоединялись прохожие, за порядком наблюдали несколько десятков сотрудников правоохранительных органов.

 Поділитися