MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Концтабори для українців’: росіяни систематично вдаються до тортур Пікети, підпали та інші форми ‘дискредитації армії’ — дайджест російських протестівВербування до армії та затримання без обвинувачень: РФ продовжує вчиняти воєнні злочиниОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?Катували електрострумом й називали це ‘дзвінком Путіну’Суд над Буткевичем, ім’я героя, масований обстріл — підсумки тижня‘Я трішки забула... слова’: діти з Маріуполя й московське концертобєсієЯдерний тероризм, катування у корекційному садочку, резолюція Європарламенту — підсумки тижня‘Не знаю, у полоні він чи убитий…’ — пані Надія шукає племінникаНацрада = Роскомнадзор? Чи загрожує свободі слова закон ‘Про медіа’?‘Іхтамнєти’ в Європейському суді, ліквідація Московської Гельсінської групи, обшуки у Криму — підсумки тижня‘Я зрозумів, що росіяни вживатимуть до Бородянки каральних заходів’ У Мелітополі окупаційна влада залишила літніх людей без жодної допомоги, заборонивши останній благодійний фондРосійська ракета вбила 46 людей — остання інформація про терористичну атаку РФ у Дніпрі (оновлено)Поблизу Соледара безвісти зникли двоє волонтерів з Великої Британії Російський військовослужбовець закликає вбивати українських дітей ‘ще в утробі’ — ГУР Російське військове командування не просто знало про практику зґвалтувань, а подекуди заохочувало такі дії — NYTВід російських обстрілів загинули 18-річний юнак у Херсоні й родина у Бериславі: ворожі снаряди забрали життя 12-річної дитиниДесантники 234-го полку РФ цілеспрямовано вбивали людей у Бучі — розслідування The New York TimesРосіяни шантажують українських полонених побаченнями з рідними й обманом вручають повістки

Журналісти будуть голодувати на знак протесту проти «інформаційної війни»

15.06.2006    джерело: Острів

У прийнятому 8 червня на офіцерських зборах редакції тексті заяви, зокрема, говориться, що події навколо підготовки до чергових українсько-американських навчань «Сі Бриз» викликають «тривогу і стурбованість військових журналістів газети «Флот України».

Військові журналісти акцентують увагу на тому, що разом з екіпажами українських кораблів і підрозділами морської піхоти брали безпосередню участь у цих навчаннях ще починаючи з 1997 року.

«Ми мали можливість переконатися, як з кожним роком зростає рівень підготовки наших військовослужбовців і їхня здатність діяти разом з іноземними колегами», - говориться в заяві.

У той же час відзначається, що «чесне інформування програє маніпуляціям», «міжнародний авторитет віддають на відкуп людям, що живуть тимчасовою політичною вигодою».

«Поки продовжуються суперечки щодо того, чи були підстави для перебування стрілецької зброї в неразтаможених контейнерах на території Феодосійського порту, щодня через кордони України російськими ЗМІ безперешкодно «ввозяться» гігантські порції дезінформації і неправди», - заявляють журналісти.

«На знак протесту всі офіцери газети «Флот України» заявляють про намір оголосити голодування, продовжуючи при цьому виконувати свої обов’язки. Нас цілком підтримали наші родини. Ми робимо цю заяву в день народження нашої газети, що є ровесником Військово-Морських Сил України», - говориться в заяві.

Флотські журналісти закликають «усіх, від кого залежить розвиток ситуації, припинити істерію і повернутися до здорового глузду». Автори заяви також просять «усіх колег - журналістів через сайт газети «Флот України» їх морально підтримати».

 Поділитися