MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Правовий автобус їде до Вас!

19.09.2006   
Наталія Дрозд

Захисти свої права! – для більшості громадян, які проживають в невеличких містах і селах, ця фраза, на жаль, лише пустий звук. Навіть якщо громадянин знає свої права і хоче їх захистити, то це також не так просто здійснити. Громадяни не можуть звернутись за захистом своїх прав по багатьом причинам – це і побоювання формального підходу до вирішення проблеми, значні додаткові витрати, невпевненість у отриманні справедливого рішення.

 Донести об’єктивну інформацію про права людини і надати можливість пересічному громадянину, котрий живе в районі, підвищити свій рівень правової культури – така мета стоїть перед командою прес-туру, до складу якої входять юристи, адвокат, соціальні працівники – саме таку форму роботи обрав Центр «Доброчин».

Під час прес-турів по 16 районам Чернігівської області юристи Центру «Доброчин» та консультанти партнерських організації ознайомлять широкі кола громадськості з основами прав людини і можливістю захисту своїх прав.

Юристами будуть надаватись безкоштовні юридичні консультації громадянам. Соціальний працівник ВБО «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» надасть консультації і буде розповсюджувати просвітницьку літературу з питань ВІЛ/СНІД.

Громадяни отримають правопросвітницьку літературу та інформацію про Європейський Союз, а також зможуть переглянути фільми про права людини.

Діяльність проходить в рамках проекту «Захисти себе – візьми це за правило!», який реалізує громадська організація Центр «Доброчин» за фінансової підтримки Європейського союзу.

 

Центр  «Доброчин»

м. Чернігів

тел./факс (0462) 17-75-75

[email protected] 

www.dobrochyn.org.ua

 Поділитися