MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Не нижче прожиткового мінімуму: Конституційний Суд захистив розмір пенсій Правозахист у дорозі: як працюють наші виїзні команди в Харківській області‘Дорогами йдеш — а там снаряди, як тюльпани з землі стирчать’ Пікети, підпали та інші форми ‘дискредитації армії’ — дайджест російських протестівДо співробітників Меморіалу в Москві прийшли з обшукамиОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?‘Моя евакуація нагадувала кадри з бойовика…’ ‘Ми виживали завдяки допомозі людей…’ ‘Мы потеряли пятнадцать знакомых, которые погибли в этой войне’ ‘Росіяни стріляли абикуди, зруйнували інтернат для дітей’ Катували електрострумом й називали це ‘дзвінком Путіну’‘Земля кличет, дом кличет. Я хочу домой’ ‘Війну не обнулити’ — дайджест російських протестівМитці не/повертаються: Мінкульт вимагатиме дані про військовий облік для виїзду за кордон‘Дітей з реанімації на апаратах спускали до підвалу’ Суд над Буткевичем, ім’я героя, масований обстріл — підсумки тижня‘Катя, у нас больше нет квартиры’. Харьковская студентка про свой год войныДорослі діти й діти дорослих: Кабмін затвердив механізм примусової евакуації дітей із зон бойових дійМоніторинговий візит до Львівської багатопрофільної лікарні №19 ДУ ЦОЗ ДКВС УкраїниЛіки від фанатизму. Аркадій Даваров — про ілюзію цінностей

У Чечні поминають жертв сталінської депортації

23.02.2007    джерело: www.oglyadach.com

У Чечні скорблять за загиблими в результаті депортації чеченського й інгуського народів у 1944 році. Траурні заходи проходять у п’ятницю в усіх населених пунктах і мечетях Чечні, повідомили РІА Новости..

Люди поминають загиблих рідних і близьких, відповідно до мусульманських обрядів читають молитви, ріжуть худобу й роздають м’ясо бідним сім’ям і сиротам. У Грозному мечеті переповнені. Люди збираються тут, висловлюють один одному співчуття.

У республіці немає практично жодної сім’ї, яка в роки заслання не втратила рідних і близьких.

"За 13 років заслання загинуло близько півмільйона людей", - заявив спікер Народного зібрання республіканського парламенту Дукваха Абдурахманов.

Він повідомив, що керівництво республіки прийняло рішення збудувати в Грозному до кінця цього року "великий меморіал жертвам сталінських репресій".

23 лютого 1944 року розпочалася депортація чеченського й інгуського народів до Середньої Азії й Сибіру.

 Поділитися