MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Російські хакери атакують правоохоронців, які збирають свідчення про воєнні злочини РФДворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупаціїЗаявление Международной Ассоциации Мемориал в связи с событиями в Нагорном КарабахеДля СБУ закон неписаний?‘Їхали, аби не чути й не бачити війну’Мешканці Харківщини отримують 426 млн компенсації за пошкоджене майноНе всім потрібна біла ‘Лада’. Дайджест російських протестівУ Куп’янську росіяни поцілили ракетою по волонтерській евакуаційній автівці‘У військкоматі сказали, що моїх послуг не потребують’Російські військові викрали і вбили подружжя, яке мешкало у селі Малі Копані на окупованій ХерсонщиніУсе, що треба знати про військовий облік жінок‘Я не привык к тому, что в храме 4 гроба с бойцами’, — священник Виктор Маринчак Играть Баха на фоне взрывов. Аккордеонист Игорь Завадский Грати Баха на фоні вибухів. Акордеоніст Ігор Завадський‘Больше всего я мечтаю, чтобы моя работа стала ненужной’У Бучі поліція відкрила Штаб документування воєнних злочинів росіян — до його роботи може долучитися кожен‘Ми вважали, що росіяни не стануть руйнувати наші домівки’Оптимізуйте свій робочий день через запитання до себе57 тіл, знайдених у масовому похованні в Ізюмі, досі не вдалося ідентифікуватиРосгвардійцю, якого заочно судять за катування мешканців Херсона, оголосили нову підозру

У Чечні поминають жертв сталінської депортації

23.02.2007    джерело: www.oglyadach.com

У Чечні скорблять за загиблими в результаті депортації чеченського й інгуського народів у 1944 році. Траурні заходи проходять у п’ятницю в усіх населених пунктах і мечетях Чечні, повідомили РІА Новости..

Люди поминають загиблих рідних і близьких, відповідно до мусульманських обрядів читають молитви, ріжуть худобу й роздають м’ясо бідним сім’ям і сиротам. У Грозному мечеті переповнені. Люди збираються тут, висловлюють один одному співчуття.

У республіці немає практично жодної сім’ї, яка в роки заслання не втратила рідних і близьких.

"За 13 років заслання загинуло близько півмільйона людей", - заявив спікер Народного зібрання республіканського парламенту Дукваха Абдурахманов.

Він повідомив, що керівництво республіки прийняло рішення збудувати в Грозному до кінця цього року "великий меморіал жертвам сталінських репресій".

23 лютого 1944 року розпочалася депортація чеченського й інгуського народів до Середньої Азії й Сибіру.

 Поділитися