MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Вшануй пам’ять загиблої журналістки хвилиною мовчанняГанна Політковська номінована на премію Сахарова за 2007 рікОрганизатора митинга в память Анны Политковской будут судить из-за большого количества участников акцииКолеги Анни Політковської не згодні з версією Генерального прокурора РосіїГенеральный прокурор РФ сообщил о продвижении в расследовании дела об убийстве журналистки Анны ПолитковскойМир читает книгу ПолитковскойМіліція розігнала дубинками маніфестацію на честь ПолітковськоїСегодня девятый день со дня гибели Анны ПолитковскойОб Анне Политковской и о словах Путина по поводу её убийстваУкраїнські журналісти вшанували пам’ять Анни ПолітковськоїЗаявление Комитета по мониторингу свободы прессы в Крыму и Крымской ассоциации свободных журналистовПамяти Анны ПолитковскойУ пам’ять про Анну українська громадськість запалить свічки під Посольством РосіїПравозащитники об убийстве Анны ПолитковскойПравозахисники обурені вбивством у Москві російської журналістки Анни ПолітковськоїМосква почтила память Анны ПолитковскойВ Москве убита Анна ПолитковскаяВспоминать запрещеноДень памяти Анны ПолитковскойОна останется с нами

У Росії зірваний міжнародний форум пам’яті Анни Політковської

05.10.2007    джерело: www.newsru.ua
Нижегородський фонд на підтримку толерантності планував провести «круглі столи» за участі потерпілих унаслідок так званих «зачисток» у Чечні та внаслідок терактів

Російських державний Внєшторґбанк відмовився переказати американський ґрант на проведення конференції тому, що організаторів заходу занесли до «чорного списку» терористичних і екстремістських організацій.

Форум, який мав розпочатися сьогодні у місті Нижньому Новгороді. Його організував Нижегородський фонд на підтримку толерантності.

Як повідомив Радіо Свобода один із організаторів заходу, правозахисник Станіслав Дмітрієвський, фонд планував провести «круглі столи» за участі потерпілих унаслідок так званих «зачисток» у Чечні та внаслідок терактів.

Фінансова допомога зі США мала оплатити проїзд та поселення учасників і гостей конференції.

Згаданий список терористичних і екстремістських організацій укладає російська Федеральна служба фінансового моніторингу, яку донедавна очолював нинішній Прем’єр-міністр Віктор Зубков.

Російську журналістку Анну Політковську вбили в Москві майже рік тому, 7 жовтня 2006 року. Вона, серед іншого, вела журналістські розслідування порушень прав людини в Чечні, зокрема з боку російських силових структур та їхніх чеченських союзників.

Її вбивство ще не розкрили.

 Поділитися