MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

На Конституційний Суд подали позовНе нижче прожиткового мінімуму: Конституційний Суд захистив розмір пенсій Заклик до совісті — дайджест російських протестівКонституція, конституційна доктрина, конституційний процес і війнаКонституційний Суд розглядає справу за поданням Денісової щодо закриття лікареньКонституційний Суд визнав неконституційним указ про призначення Ситника директором НАБУМінімальний вік виходу на пенсію за вислугу років — неконституційний, — КСУЧи є нові зміни до Конституції України про курс на ЄС та НАТО конституційними?Загроза популізму. Конституційний аспектКонституційний курс євроінтеграції: як має змінитися УкраїнаКонституційний суд відмовив у перерозгляді справи довічникаКонституційний суд та перспектива звільнення від довічного позбавлення воліЗняти тягар доказів допоможе безоплатна правова допомогаУкраїнський конституційний процес у 2014 роціПрезидент повинен застосувати вето на антиконституційний закон про право прокурорів надавати санкцію на обшук, затримання, прослуховування та інші слідчі діїУКРАЇНСЬКИЙ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС У 2013: СПОДІВАННЯ VS РЕАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІХто ж посягнув на конституційний лад України?Український конституційний проект: сподівання versus реальні можливості?Конституційний вибір України4. КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ У 2012 РОЦІ

Запитання заміст конституційного подання

25.10.2007    джерело: www.helsinki.org.ua
Якщо дія Закону України „Про інформацію” поширюється на всі органи державної влади, чому не на Конституційний Суд України?

25 жовтня апеляційний суд міста Києва відмовив у задоволенні апеляційної скарги юристу Інституту Медіа Права Тетяні Родіоновій Апеляційна скарга була подана на постанову Святошинського районного суду міста Києва. Вказаною постановою Тетяні Родіоновій було відмовлено у задоволенні позову до Конституційного суду України.
Пані Родіонова вимагає від Конституційного Суду надати запитувану інформацію та компенсувати моральну шкоду.
Конституційний Суд відмовив у наданні запитуваної інформації. Підстава, зазначена у повідомленні, - установа не розглядає інформаційні запити та не дає на них відповідей. На думку Інституту Медіа Права, відмова Конституційного Суду у наданні запитуваної інформації є незаконною, оскільки дія Закону України „Про інформацію” поширюється на всі органи державної влади, в тому числі, і на Конституційний Суд України.

Найвірогідніше, що рішення апеляційного суду міста Києва буде оскаржено в Вищому адміністративному суді.

 Поділитися