MENU

Подібні статті

КС скасував положення закону про держбюджет, які призупиняли пільгиКрим: На суді у справі Єсипенка допитали експерта-вибухотехнікаРФ: Верховний суд залишив вирок українцю Олександру Марченку в силі#МыМемориал: Що відбувається і як можна допомогти?Крим: Поновився суд у справі Владислава Єсипенка«Комусь дуже вигідно утримувати засуджених, відмиваючи бюджетні кошти!» – звернення в’язнів Крижопільського виправного центру до Ірини ВенедіктовоїРФ: Апеляційний суд залишив вирок трьом кримчанам у силіРФ: Чотирьох кримчан засудили до тривалих строків позбавлення воліДобір судді ЄСПЛ від України. Чи знову наступлять на ті самі граблі?Крим: У Севастополі засудили свідка Єгови «за екстремізм»Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання. Огляд № 53-54. Найважливіші законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 01.11.2020 ‒ 30.11.2020 РФ: Верховний суд не розглядатиме справу Юрія ДмитрієваВибивали зізнання та гроші – до суду скеровано справу п’ятьох дніпровських поліцейських Опендатабот автоматично повідомлятиме користувачів про стан їхніх судових справПрезидент помилував 31 засудженого військовослужбовцяЧому був відхилений список кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини від УкраїниКерівні принципи Комітету міністрів Ради Європи щодо відбору кандидатів на посаду судді Європейського суду з прав людини Резолюція CM/Res(2010)26 про створення Консультативної ради експертів щодо кандидатів для обрання на посаду судді Європейського суду з прав людиниПроцедура відбору суддів до Європейського суду з прав людиниНаціональні процедури відбору кандидатів до Європейського суду з прав людини

КС захистив пільги від бюджету

28.05.2008 | www.pravda.com.ua

Конституційний Суд визнав неконституційними норми закону про державний бюджет на 2008 рік, якими звужуються чи ліквідуються пільги та соціальні гарантії для громадян країни.
Про це повідомив журналістам суддя КС, доповідач із цього питання Дмитро Лілак, інформує "Обком" із посиланням на УНІАН.
При цьому він зазначив, що припинено конституційне провадження за конституційним поданням 101 депутата щодо тих норм закону про держбюджет на 2008 рік, які ще не набули чинності.
Як повідомлялося, автори конституційного подання (101 народний депутат) стверджували, що окремі положення закону про держбюджет, усупереч закріпленим у Конституції принципам соціальної, правової держави, верховенства права, скасували і змінили обсяг прав і обов’язків, пільг, компенсацій та гарантій, передбачених іншими законами України. .

 Поділитися