MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

‘Тримали людей в боксах’ — після деокупації на Харківщині знайшли вже 10 катівень Тиждень у неволі: у Куп’янську окупанти утримували в неволі п’ятьох підлітків‘Зеленський вдається до практики СРСР’. Заява правозахисних організацій щодо незаконності позбавлення громадянства України«… Ніч, мороз -22, сніг, а нас поставили на коліна, і всіх дуже сильно побили…»8 липня – головне за деньЗникнення безвісти, насильницькі зникнення та незаконне позбавлення волі під час війни в Україні (за даними по Херсонській, Запорізькій, Харківській та Луганській областях)Людмила Денісова про свою відставку, 4 роки роботи омбудсманом, переміщення українців у РФ, усиновлення українських дітей. Інтерв’ю ХПГ21 червня – головне за деньГарнізон «Маріуполь» виконав бойове завдання: з «Азовсталі» евакуювали 53 важкопоранених військовослужбовцівООН: через війну за межею бідності можуть опинитися 90 відсотків українцівРада ООН з прав людини закликала рф надати доступ до депортованих громадян УкраїниООН: «Голод не повинен бути зброєю»Експрезидента Бразилії Лулу да Сілву засудили несправедливо, — Комітет ООН з прав людиниВнутрішня боротьба зі «ZЛОм»: дайджест російських протестівГеноцид у Маріуполі. Військові дії Росії в УкраїніООН: від початку повномасштабної російської агресії загинули понад 1120 цивільних, майже 4 мільйони виїхали з УкраїниООН: внаслідок дій окупантів в Україні загинули щонайменше 902 цивільні особиЗвернення до ООН та міжнародних структур щодо викрадень і страт українців окупантамиДля громадян з інвалідністю та їхніх супроводжувачів спрощено умови перетину кордонуООН: російські війська на Донбасі – це спотворення концепції миротворчості

Радбез ООН прийняв резолюцію по боротьбі з тероризмом

25.09.2014
Яна Смелянская

24 вересня, засудивши екстремізм, Рада Безпеки ООН зажадала, щоб всі іноземні бойовики-терористи склали зброю, припинили здійснювати терористичні акти і відмовилися від участі в збройних конфліктах. Члени Ради заявили, що можуть включити таких бойовиків і тих, хто їх фінансує в свої «чорні списки».
«Рада Безпеки ООН відзначає, що іноземні бойовики-терористи і ті, хто фінансують чи іншим чином підтримують їх поїздки і наступні дії, можуть відповідати критеріям для включення до списку санкцій по «Аль-Каїді»...», - йдеться в одногласно ухваленій резолюції Ради безпеки ООН. Засідання пройшло під головуванням президента США Барака Обами.
Рада доручила Групі по аналітичній підтримці і спостереженню за санкціями подати протягом 180 днів доповідь Комітетові з санкцій і протягом 60 днів - попередню усну інформацію про загрозу, створюваної іноземними бойовиками-терористами, яких вербують або приймають до своїх лав «Ісламська держава Іраку і Леванту» (ІГІЛ), Фронт «Ан-Нусра»(ФАН) і всі інші групи, пов'язані з «Аль-Каїдою».
У числі інших заходів, члени Ради Безпеки закликали держави не допускати пересування терористів і терористичних груп, здійснюючи ефективний прикордонний контроль і запобігаючи фальсифікацію документів.
також було підкреслено, що держави-​​члени ООН повинні активізувати і прискорити обмін оперативною інформацією про дії або переміщеннях терористів і про терористичні мережі.
У резолюції міститься положення, яке зобов'язує держави-​​члени вимагати, щоб авіаційні компанії, що діють на їх території, завчасно надавали владі інформацію про пасажирів для виявлення осіб, які перебувають в санкційних списках Ради Безпеки ООН.

 Поділитися