Права Людини в Україні

http://khpg.org/index.php?id=1165832890


11.12.2006 | Ольга Гончарова
Свобода мирних зібрань

«Это наш город, и нам в нем жить!» - такий головний бренд нової влади в Харкові

   

6-го грудня Харківська міська організація «Пора» провела пікет перед будинком міськвиконкому. Протестуючи проти дій нової влади, учасники акції презентували макет тюремної камери, в якій, на їх думку, повинні сидіти харківський мер Михайло Добкін, секретар міської ради Геннадій Кернес. Акція була викликана корупційним скандалом, що розгорівся у місті.

Реакція міськвиконкому не забарилася – влада звернулася до Дзержинського районного суду з вимогою, щоб суд заборонив «Порі» взагалі(!!!) проводити будь-які акції на площі Конституції. Аргументи, які наводили представники міськвиконкому в суді – такі акції ображають харків’ян та й сміття залишається.

Але Дзержинський районний суд Харкова відхилив позов представників міської влади до громадянської партії "Пора" з вимогою заборони на проведення нею публічних акцій. Однак зобов’язав пікетувальників прибирати усю наочну агітацію.

Дивує не тільки «відкат» цієї влади і взагалі суспільства назад, а саме повернення до найгірших зразків радянських часів – за нас знову вирішують, що саме нас ображає. Влада впевнена, що всі харків’яни підтримують її дії. Ну-ну…

Владі поки що вдається комфортно жити в Харкові, але зовсім не разом з мешканцями міста, а скоріше у протистоянні з ними. А до чого таке протистояння приводить ми вже бачили.
Рекомендувати цей матеріал