пошук  
версія для друку
20.12.2006
джерело: www.maidan.org.ua

Євген Захаров став офіційним кандидатом на посаду омбудсмена

   

Профільний комітет Верховної Ради більшістю голосів присутніх визнав кандидатуру Євгена Захарова відповідною вимогам законодавства для обіймання посади Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«За» проголосували 7 з 10 присутніх на засіданні членів комітету, 3 – утрималися. «Проти» не голосував ніхто. На засіданні була присутня і Ніна Карпачова.

Таким чином рівно через місяць після початку кампанії громадського лобіювання Євген Захаров став офіційним кандидатом на посаду українського омбудсмена. Це – безпрецедентний випадок не тільки в Україні, але і в світовій практиці, коли на посаду омбудсмена був висунутий представник громадськості самими ж громадянами.

Тепер в нас попереду найважче. Знайти більшість голосів депутатів Верховної Ради. Для тих, хто читаючи ці рядки, думає «це неймовірно», згадайте, що ви те саме думали місяць тому навіть про можливість реєстрації Євгена Захарова кандидатом.

Нагадуємо, що 21 грудня о 13:00 в агентстві Інтерфакс-Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, запланована прес-конференція Євгена Захарова «Інститут омбудсмена: проблеми і перспективи», де, крім нього, виступлять ще й представники громадськості з розповідями, як народилася сама ідея лобіювання безпартійного і політично незаангажованого кандидата на вакантну посаду омбудсмена, і чому вони вважають питання призначення омбудсмена найважливішим зараз у порядку денному Верховної Ради. Запрошуються всі! Ми обіцяємо, що буде цікаво!

Якщо ви самі чи ваша громадська організація ще не приєдналися до ініціативи «Захарова – в омбудсмени!» – читайте як ви можете це зробити тут: http://maidanua.org/static/viol/1166050148.html

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори