пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
01.10.2010
Вибори
джерело: www.interfax.com.ua

Просто знимуть рейтингових кандидатів у мери?

   

У Комітеті виборців України (КВУ) вважають однією з серйозних загроз нинішньої виборчої кампанії з виборів до місцевих органів влади масове зняття найбільш рейтингових кандидатів у мери в ніч перед виборами.

"Практично ця технологія зняття рейтингових кандидатів під надуманим приводом перед виборами, я думаю, дуже працюватиме. І ми в останній вечір отримуватимемо сигнали про те, що в нас кандидати - лідери виборів посиплються як груші", - сказав голова КВУ Олександр Черненко в інтерв’ю журналістам у середу в Києві.

"На жаль, це одна з найбільших небезпек, загроз цієї кампанії", - наголосив він.

О.Черненко припускає, що така схема працюватиме в деяких містах, зокрема в Черкасах, де нинішній мер Сергій Одарич має шанси зберегти свою посаду, але є небезпека зняття його з виборів.

У свою чергу, координатор проекту MESTNYE.com Павло Карайченцев зазначив, що аналогічна ситуація спостерігається в Житомирі, де нинішній мер може утримати свою посаду, але є загроза зняття її з виборів. "Віра Шелудченко, найімовірніше, втримає свою посаду, але є проблема, чи дійде вона до кінця виборчого марафону", - наголосив він.

П.Карайченцев також вважає, що шанси бути переобраними зберігають, зокрема, мери Львова, Чернівців, Білої Церкви.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль