MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У нас стало опасно быть брюнетомГУВД Москвы обещает наказать милиционеров, собиравших сведения о грузинских детяхВ Москве нарушаются права человека из-за склоки властей России и ГрузииАрест вместо депортацииНе всі підтримують анти-грузинську кампаніюМосква. 2006. ГеттоВ ‘Азові’ є побратимство Людмила Денісова про свою відставку, 4 роки роботи омбудсманом, переміщення українців у РФ, усиновлення українських дітей. Інтерв’ю ХПГКонституційно-правове регулювання мовних відносин в УкраїніЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 131 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 26.06.2017 – 30.06.2017Загальнолюдські цінності – гарант безпеки у світіАргументи проти застосування в Україні такої форми правління як парламентська республікаЗа ким дзвонить дзвін, або попіл російського вторгнення до Грузії ще стучить у наших серцяхX. Право власностіМузей «Перм-36» – совість РосіїКомітет Ради Європи проти катувань відвідав Україну4. КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ У 2012 РОЦІПроект Конституції України (2012) із постатейними коментарямиЄвропарламент визнав Абхазію і Південну Осетію окупованими територіями«Дім Свободи» відзначає згортання демократії у Росії й обіцяє уважно стежити за Україною

Російський хостинг-провайдер припинив надання послуг громадянам Грузії

11.10.2006    джерело: www.imi.org.ua

Услід за транспортною блокадою Грузії російська влада розвернула кампанію проти представників грузинської діаспори РФ.

Компанія ГарантХост.Ру оголосила про припинення надання послуг хостингу сайтів громадянам Грузії. Як повідомляється на корпоративному блозі сайту, з 3 жовтня 2006 року, крім припинення обслуговування ряду інтернет-сторінок, що належать грузинам, ГарантХост припинив співпрацю з грузинськими фрілансерами і грузинською веб-студією.

У відповідному записі на сторінках блога фірми мовиться, що компанія ГарантХост "вже не раз підтверджувала свою активну соціальну політику і цивільну позицію" і вводить репресивні заходи проти громадян Грузії "у зв’язку з проведенням різкої антиросійської політики". Цей запис викликав широкий резонанс серед відвідувачів блога, де залишили близько 200 коментарів із звинуваченнями в неадекватності співробітників компанії і порушенні конституції Росії.

Представники компанії були вимушені відреагувати на масу відгуків від відвідувачів і опублікували пояснення до свого рішення. Засновники ГарантХоста заявили, що вони не є націоналістами, і уточнили, що відмовили в наданні послуг "лише декільком клієнтам", "ведучим активну антиросійську політику, що тим самим розпалює міжнаціональну ворожнечу". Грузини порушили положення договору про надання послуг і саме тому послуги їм більше надаватися не будуть, уточнюється в записі блога.

Яким чином умови порушили як 16 сайтів, яким припинено надання послуг, так і 2 фрілансера і одна грузинська веб-студія, ні в записі, ні в коментарях не уточнюється. Проте, за словами співробітників ГарантХоста, "громадянами Грузії, що не порушували правила користування послугами хостингу, досі користуються сервісом", повідомляє Lenta.ru.

 Поділитися