MENU

Подібні статті

Правозахисники: Україна воює з одним із основних «провайдерів» гомофобії у світі – росією «Вимкни ТБ – увімкни МОЗОК» – дайджест російських протестівМаріуполь: окупанти вимагають неправдиво свідчити проти ЗСУ в обмін на компенсації за пошкоджене майно«Я пройшов пішки 60 км. Хотів врятувати сестер з-під обстрілів»Маріупольців, що не пройшли «фільтрацію», окупанти тримають у колонії №52 або в «Ізоляції» За вбивство цивільного судитимуть першого російського військового – Офіс Генпрокурора«Цинк наш» – дайджест російських протестівФраза «Христос за мир» дискредитує російську армію – дайджест російських протестівУзагальнення подій, які відбулися у Харкові та Харківській області протягом перших 60 днів повномасштабної російсько-української війни (24 лютого – 24 квітня 2022 року)Херсонці вийшли на мітинг проти окупантів – їх розігнали газом та світлошумовими гранатамиВнутрішня боротьба зі «ZЛОм»: дайджест російських протестів«Азовсталь» продовжують обстрілюватиРосійський солдат загубив в Україні телефон, і з його рахунку в банку вивели 2,5 млн рублів«Я прожила 21 день з осколком у тілі. Мені пощастило»«Виводили в коридор і зверху випускали черги з автоматів» – українська журналістка розповіла про російський полонДБР: в Ірпені російські військові використовували проти мирного населення заборонену зброю «Лежали просто неба, а снаряди свистіли над головою». Маріуполька розповідає про евакуацію та життя в містіВерховна Рада: Заява про цінність свободи слова«Свобода – це процес, під час якого ви розвиваєте звичку бути недоступним для рабства»Харківські паралімпійські чемпіонки продають свої медалі

Створено єдиний електронний банк даних про дітей-сиріт

09.10.2007 | www2.dw-world.de
У Львівській області створено єдиний електронний банк даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з так званих кризових сімей. Всеукраїнська база покликана спростити процедуру усиновлення.
До електронного реєстру вже внесено майже 5 тисяч дітей – мешканців Львова та області.
Половина з них потребують опіки та усиновлення. База даних доповнена фотографіями з повною інформацією про дитину, каже керівник обласної служби у справах дітей Володимир Лис. За його словами, це значно спростить та пришвидшить процедуру усиновлення, яка може тривати і до року: „Це просто колосально, ми порахуємо дітей. ми знімемо їх з подвійних обліків”. Доступ до інформаційного банку є суворо обмеженим та на контролі у Служби безпеки України. Володимир Лис каже, що існує також база даних українських сімей, що стоять у черзі, аби взяти дитину на виховання. По області це близько півсотні сімей.

 Поділитися