MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Колумбія визнала Голодомор в Україні актом геноциду українського народу

24.12.2007    джерело: www.mfa.gov.ua
У Резолюції наголошується, що Голодомор в Україні 1932-1933 років був наслідком політики терору, впровадженої тоталітарною державою з метою знищення народу

21 грудня ц.р. Посольство України в Перу та за сумісництвом в Колумбії отримало підписану і відповідним чином зареєстровану копію Резолюції Палати Представників Конгресу Республіки Колумбія, якою Колумбія визнала Голодомор в Україні актом геноциду українського народу.

Нижня палата парламенту Колумбії засудила геноцид, жертвами якого стали 7 мільйонів українців, а також прояви тоталітаризму та будь-які злочини проти людства в усіх формах. 

У Резолюції наголошується, що Голодомор в Україні 1932-1933 років був наслідком політики терору, впровадженої тоталітарною державою з метою знищення народу.

Палата Представників постановила передати ухвалену Резолюцію Тимчасовому повіреному у справах України в Перу Олексію Ляшенку для її подальшої передачі Президенту України Віктору Ющенку та в його особі усьому українському народу.

Таким чином, Колумбія стала четвертою після Перу, Парагваю та Еквадору країною Латинської Америки, парламент якої визнав Голодомор в Україні 1932-1933 рр. актом геноциду українського народу.

 Поділитися