MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Депутат Кисельов пропонує вилучити з закону про Голодомор слово геноцид

27.05.2010    джерело: www.unian.net
В.Кисельов пропонує викласти статтю 1 закону у такій редакції: “Голодомор 1932-1933 років в Україні є злочином тоталітарного режиму, трагедією українського народу”.

Народний депутат Василь Кисельов пропонує вилучити із ст. 1 Закону України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні” поняття "геноцид".

Відповідний законопроект, текст якого розміщено на офіційному сайті Верховної Ради, зареєстровано сьогодні.

Зокрема, В.Кисельов пропонує викласти статтю 1 закону у такій редакції: “Голодомор 1932-1933 років в Україні є злочином тоталітарного режиму, трагедією українського народу”.

Як зазначається у пояснювальній записці до документу, "реалізація положень поданого законопроекту після його прийняття змін до інших законів не потребує".

Крім того, автор переконаний, що ухвалення його законодавчої ініціативи "сприятиме підвищенню авторитету України на міжнародному рівні".

 Поділитися