MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В Україні програно суд про заперечення Голодомору як геноцидуНа Донбасі відбудеться суд над журналістом, який заперечує, що Голодомор був геноцидом українцівУ Києві демонтували пам’ятник одному з організаторів ГолодоморуУкраинский герой из УэльсаАмерика вшанує пам’ять жертв ГолодоморуУ Кембриджі відкривається виставка щоденників британського журналіста про ГолодоморСправу Януковича розглядає судВитираючи пам’ять про Голодомор, Україна руйнує себеУкраїнців закликають 27 листопада о 16.00 запалити свічкиУкраїна вшановує пам’ять жертв ГолодоморівЧерез 80 років після колективізації світ Сталіна залишається з намиКувалди проти пам’яті. Підсумки тижня“Доведення геноциду стане своєрідною крапкою у взаємовідносинах України і Росії”, — БєлоусовВ Україні працює спеціальна група зі збору доказів щодо геноциду ПАРЄ визнала чинний російський режим диктатурою З такою навалою злочинів не впоралася б жодна правоохоронна система світу, — Євген Захаров‘Поняття геноциду потребує перегляду’, — автор подання щодо геноциду в МаріуполіУ Києві відкриють офіс МКС, а Ісландія визнала Голодомор геноцидомУніверсальна категорія еволюції розуму. Колективна пам’ять системи: метапідхід ‘Імовірність притягти до відповідальності Росію зросте після її поразки’. Інтерв’ю Євгена Захарова ‘Детектору медіа’

Депутат Кисельов пропонує вилучити з закону про Голодомор слово геноцид

27.05.2010    джерело: www.unian.net
В.Кисельов пропонує викласти статтю 1 закону у такій редакції: “Голодомор 1932-1933 років в Україні є злочином тоталітарного режиму, трагедією українського народу”.

Народний депутат Василь Кисельов пропонує вилучити із ст. 1 Закону України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні” поняття "геноцид".

Відповідний законопроект, текст якого розміщено на офіційному сайті Верховної Ради, зареєстровано сьогодні.

Зокрема, В.Кисельов пропонує викласти статтю 1 закону у такій редакції: “Голодомор 1932-1933 років в Україні є злочином тоталітарного режиму, трагедією українського народу”.

Як зазначається у пояснювальній записці до документу, "реалізація положень поданого законопроекту після його прийняття змін до інших законів не потребує".

Крім того, автор переконаний, що ухвалення його законодавчої ініціативи "сприятиме підвищенню авторитету України на міжнародному рівні".

 Поділитися