MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Києві студент загинув у райвідділі міліції. Хлопцю проломили голову

28.05.2010    джерело: kyiv.proua.com

В одному із гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента у районний відділ міліції Шевченківського району, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця із моргу, повідомляє «ТСН»
Як зазначає служба, розтин провели, поки батьки не дізналися про загибель сина, у морзі тіло навіть не дали оглянути.
19-річний Ігор загинув в ніч на свій перший дорослий ювілей. Із гуртожитку рідного коледжу його забрав сусід-дільничний. Зранку ошелешені вчителі телефонували батькам - приїдьте по тіло свого сина.
«Ми весь час їхали з тією версією, що він захлинувся, але коли ми приїхали у морг, нам видали довідку від лікаря на свідоцтво про смерть. І там було написано: крововилив під оболонку в тканини головного мозку, перелом кісток черепу, ушкодження внаслідок контакту із тупим предметом», - повідомила мати студента Людмила Індило.
Директор коледжу імені Макаренка Ольга Щербак розповіла, що півтора роки тому, на прохання начальника Шевченківського райвідділу, дільничного справді підселили у гуртожиток до студентів для їхнього захисту.
Того вечора, розповідають студенти, до Ігоря приїхав шкільний друг, вони трохи випили, у переддень свята. Виходячи з гуртожитку, хлопці зустріли дільничного, зав’язалася перепалка, і міліціонер запропонував проїхати у райвідділ. Хлопець погодився.
«Першим вийшов дільничний і сів (у авто), потім прийшов Ігор і сів на заднє сидіння. Він сів у машину сам. Це був останній раз, коли я бачила Ігоря живим. Це була 8-ма година вечора», - повідомила сусідка по гуртожитку Наталя.
Вихователька Тетяна Сторожук у цей час саме проводила зі студентами профілактичну бесіду. Коли о 21.30 дільничний повернувся в гуртожиток, уже викладачі почали просити міліціонера відпустити хлопця.
«Дільничний відмовився, бо, за його словами, Ігор буянив у відділі. Відпустити його могли тільки через 3 доби», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці відмовляються коментувати журналістам смерть хлопця у відділку. Вдалося дізнатися, що трагічної ночі сюди 4 рази викликали швидку, але забрати хлопця медики відмовилися. Прес-служба міліції та прокуратури відповідають одне: "чекайте, триває слідство".
Крім того, стало відомо, що міліція тисне на студентів, аби підлітки заявили, нібито була бійка, а Ігор сідав у міліцейську машину вже побитий із проламаною головою.

Як стало відомо, відділ зв’язків з громадськістю Головного управління МВС у Києві поінформував, що студент загинув у Шевченківському районному відділенні міліції в столиці через те, що впав, перебуваючи у нетверезому стані. За інформацією правоохоронців, "під час перебування в міліції студентові стало зле, і він кілька разів упав, через що одержав черепно-мозкову травму". 

 Поділитися