MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ліки за «ковідну тисячу» можна буде купити вже з 24 січня

19.01.2022   
ХПГ-інформ
Щоправда, скористатися цим можуть тільки люди старші 60 років.

Фото: Daria Chichkareva, Shutterstock

Сьогодні Кабінет міністрів ухвалив постанову, що дозволяє купувати ліки в межах програми єПідтримка. «З 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках», – йдеться в повідомленні МОЗ.

«Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. и», – заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Придбати лікарські засоби можна буде як в інтернет-аптеках, так і в звичайних аптечних закладах, за рецептом і без. Програма розповсюджується виключно на ліки: купити дієтичні добавки, косметичні засоби та медичні прилади за «ковідну тисячу» не вдасться.  

Як заявляють у Міністерстві економіки України, вік людини має перевіряти банк у момент проведення платежу. 

Тим часом міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив сьогодні, що тисячу гривень за повний курс вакцинації вже отримали понад сім мільйонів людей з восьми мільйонів тих, хто вже згенерував віртуальну картку.  Зараз до "Дії" інтегровано 9 банків.

Українці вже встигли витратити за програмою єПідтримка півтора мільярди гривень. Уряд планує розширити програму також на дітей віком від 12 до 17 років.

 Поділитися