MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Бустерну дозу вакцини від ковіду можуть отримати всі дорослі

06.01.2022   
ХПГ-інформ

Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.  

Вакцинація (ілюстраційне зображення)

«Підписав наказ Міністерства охорони здоров'я України про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися», – йдеться в повідомленні.

Бустерна  доза необхідна для того, щоб захистити людей від нового штаму коронавіруса «Омікрон», посиливши ефективність попередньої вакцинації.

«Бажаний період введення від 6 до 9 місяців із дати отримання другого щеплення від COVID-19, – заявив Віктор Ляшко. – Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина».

Людям, які щепилися вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендують отримати бустерну бустерну дозу вакциною Pfizer. Якщо м-РНК-вакцин не вистачатиме, бустерну дозу можна буде зробити іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами.

Після введення бустерної дози в «Дії» можна буде згенерувати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 днів із дати її введення. 

За інформацією ВООЗ сьогодні кількість заражених коронавірусною інфекцією за добу вперше за час пандемії перевищила два мільйони. На тлі розповсюдження у світі штаму «Омікрон» українська медична система готується до чергового зростання кількості хворих на COVID-19..

Зараз тільки три регіони України повністю щепили більше половини дорослого населення - Київ (73%), Київська (55%) та Полтавська (51%) області.


Нагадаємо, минулого тижня  в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60.

 Поділитися