MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

В Беларуси все хуже с правами человекаТравнева солідарність: “Ода диктатору”Акція „Графіті свободи”У Мінську затримують і карають арештами молодіжних активістівБелорусского оппозиционера задержали за попрошайничествоСолідарність на кордоніВ Беларуси перед судом предстанут 30 оппозиционеровВ Белоруссии продолжается преследование оппозицииБілоруська міліція розігнала театральну виставуБелорусский политик получил два года колонии за заметку в ИнтернетеЗдоровье белорусского политзаключённого Андрея Климова вызывает опасенияВ защиту белорусских политзаключённыхСеверинец снова за решеткой‘Нашим дітям потрібна справедливість’, — Олена Зеленська‘Режим Лукашенка став співучасником злочинів, скоєних Росією’, — заявили в ЄвропарламентіЄвгена Захарова включено до shortlist премії імені Вацлава Гавела 2023 рокуРосіяни вивезли 100 українських дітей з Херсонщини до табору в Мордовії Ракетами і дронами по соборах і зерносховищах — підсумки тижняЯк у Фінляндії та Німеччині розслідують скоєні в Україні воєнні злочини‘Острівець щастя’ в морі крові

Акція солідарності з Білоруссю - Анонс

15.06.2007   
16 червня 2007 року о 13.00 „Солідарність" проведе біля Посольства Білорусі акцію протесту проти брутального порушення білоруськими властями права на доступ до інформації та свободи слова в Білорусі.

Українські активісти запустять «Сигнал солідарності» з Білорусcю

16.06.2007, субота, 13:00,

Посольство Республіки Білорусь, вул.М.Коцюбинського, 3.

В Білорусі влада почала кампанію з демонтажу супутникових антен, обмежуючи таким чином можливість громадян Білорусі дивитись світові телеканали, а також незалежний білоруський канал „Белсат".
Громадянська ініціатива „Солідарність" проведе під стінами Посольства Білорусі акцію протесту проти брутального порушення білоруськими властями права на доступ до інформації та свободи слова в Білорусі.
Під час акції українські активісти покажуть театралізовану виставу, в якій продемонструють, як на практиці режим Лукашенка бореться із незалежним телебаченням.
Сигнал солідарності буде запущено 16 червня 2007 року о 13.00 біля Посольства Республіки Білорусь (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 3).

www.belarus.org.ua

Контакти організаторів:

Віктор 8 067 442 14 94

Аляксей 8 063 566 96 09

 

 Поділитися