MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

ХПГ взяла участь у конференції ОБСЄ щодо катуваньО Харьковской правозащитной группеНаши контактыВакансія. ХПГ шукає менеджера з комунікацій для ініціативи з документування воєнних злочинівВійна і свобода совісті: чи можна відмовитися від служби у ЗСУ через релігійні переконання? Говоримо із дослідником релігії і права Дмитром Вовком та директором ХПГ Євгеном Захаровим“Мушинський проти України”: перемога адвоката ХПГ у ЄСПЛДокументування російських злочинів в Україні: ХПГ розпочала співпрацю з OpenArchiveПід час російського наступу на Маріуполь постраждала майже кожна школа у місті: Дослідження ХПГЗвільнення від відбування покарання у зв'язку із хворобою — дослідження ХПГЛюдмила Денісова про свою відставку, 4 роки роботи омбудсманом, переміщення українців у РФ, усиновлення українських дітей. Інтерв’ю ХПГЯк правильно зафіксувати шкоду від збройної агресії РФ? Рекомендації від ХПГЗАЯВА УГСПЛ и ХПГ щодо наслідків «визнання» Росією самопроголошених Донецької та Луганської народних республік З приводу доцільності спрощення парламентських процедур (юридичний коментар ХПГ) Опис справ, які розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2021 рокуОголошується конкурс на участь у XXVIІІ Харківській школі з прав людиниКонвенція ООН проти катувань та відповідальність за катування: анонс вебінарів ХПГ 27 і 29 липняСтратегія реформування медичного обслуговування в’язнів (матеріали вебінару ХПГ 18.06.2021)Права в’язнів на охорону здоров’я та медичну допомогу (матеріали вебінару ХПГ 18.06.2021)Основні засади концепції реформування пенітенціарної системи (матеріали вебінару ХПГ 16.06.2021)Права в’язнів (матеріали вебінару ХПГ 16.06.2021)

Фінансування та звіти про роботу Харківської правозахисної групи

25.02.2023   

Харківська правозахисна група фінансується за рахунок грантів від міжнародних організацій, програм, фондів, які надаються на конкурнсній основі, а також за рахунок індивідуальних внесків. Перелік наших поточних донорів:

Європейський Союз

DIGNITY

USAID

People in Need

Prague Civil Society Centre

Фонд сприяння демократії Посольства США у Києві

OpenArchive

Panorama Global

Freedom House

European Prison Litigation Network

Норвезький Гельсінський комітет

Річні звіти

 Поділитися