MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

7 лютого – головне за день

07.02.2022   
ХПГ-інформ
У Харкові цієї суботи близько п’яти тисяч містян вийшли на Марш єдності; ДБР викликало Януковича на допит, опублікувавши повістку в «Урядовому кур'єрі»; відсьогодні вакциновані підлітки можуть отримати «ковідну тисячу» – коротко про важливе.

Марш єдності у Харкові, фото: Радіо Свобода

• У суботу 5 лютого у Харкові відбувся Марш єдності, що за різними оцінками зібрав від двох до п’яти тисяч людей. Всі вони прийшли, щоб довести: Харків – це дійсно Україна. Вулицею Сумською пронесли 100-метровий жовто-синій прапор. Кількома днями раніше Харківська міська рада намагалася заборонити захід, посилаючись на пандемію, а також можливість терористичної атаки. Але Харківський окружний адміністративний суд відмовив  міськраді.  

• ДБР викликало Віктора Януковича на допит за допомогою «Урядового кур'єру», повідомляє Суспільне. Повістку про необхідність з’явитися на допит о дев’ятій ранку 9 лютого розмістили в газету від 5 лютого. «Янукович Віктор Федорович, 09.07.1950 р.н., відповідно до вимог ст.ст. 134, 135 КПК України Вам необхідно з’явитися 9 лютого 2022 року о 9 год. 00 хв. до Державного бюро розслідувань за адресою м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. 524 для отримання, у разі погодження прокурором, повідомлення про підозру у кримінальному провадженні № 42013110000001029 від 25.11.2013, та допиту як підозрюваного», – йдеться у  повідомленні.

• Відсьогодні підлітки можуть отримати тисячу гривень за програмою єПідтримка. Йдеться про українців від 14 до 18 років, що двічі щепилися від COVID-19. Таких дітей зараз в Україні вже близько 75 тисяч. «1000 грн за програмою єПідтримка можна буде витратити не лише на придбання книжок, послуг у сфері культури, спорту чи пасажирських перевезень, але й на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому чи спортивному дитячому таборі, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя. Громадяни, віком від 60 років, також можуть придбати за ці кошти ліки», – пояснює Урядовий портал.

 Поділитися